Zespół Placówek Specjalnych

w Pleszewie

Pracownicy szkoły

dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi
Zespołu Placówek Specjalnych w Pleszewie.

Dyrektor - Elżbieta Kwiatek

Wicedyrektor - Mateusz Ruda

Grono pedagogiczne

  1. Adamiak Kamila
  2. Balcerek – Karolewska Monika
  3. Banaszak Ewelina
  4. Banaszak – Przeorek Anna
  5. Baszyńska – Majchrzak Renata
  6. Bilińska Marlena
  7. Boruszczak Katarzyna
  8. Całka Małgorzata
  9. Ciszewska Izabela
  10. Duda Alina
  11. Dziedzic Malwia
  12. Dzierla-Wodecka Monika
  13. Galant Renata
  14. Garbacz Anna
  15. Gil Tomasz
  16. Glaser Agnieszka
  17. Gogulska Beata
  18. Grabowska Beata
  19. Grala Paulina
  20. Hryszko Kamila
  21. Jakóbczak Katarzyna
  22. Janiszewska Karolina
  23. Janiszewski Paweł
  24. Kaczmarek Katarzyna
  25. Kajdaniak Sylwia
  26. Kałuzny Jakub
  27. Karwowski Grzegorz
  28. Kasołka Sławomir
  29. Kinas Beata
  30. Koch Tomasz
  31. Koska Iwona
  32. Kowalska Dorota
  33. Kowalski Artur
  34. Krakowski Tomasz
  35. Krawczyk Tomasz
  36. Kubiak Anna
  37. Kuchta Wioletta
  38. Lipiński Maciej
  39. Lisiecka Elwira
  40. Łochyńska Beata
  41. Malinowska Sławomira
  42. Masłowska Dagny
  43. Matuszkiewicz Iwona
  44. Michalak Agnieszka
  45. Michaliszyn Ewa
  46. Mikita Ewa
  47. Moch Mariusz
  48. Olender Lidia
  49. Osuch Piotr
  50. Pędzikiewicz Romana
  51. Pszczółkowska-Mielnicki Wiesława
  52. Radna Joanna
  53. Reszel Kinga
  54. Robak Małgorzata
  55. Ruda Irmina
  56. Rutkowska Danuta
  57. Sobczak Elwira
  58. Sobczak – Witek Agnieszka
  59. Szambelan Karolina
  60. Szczepańska Anna
  61. Szklarz Grażyna
  62. Szlachta Emilia
  63. Szymaniak Magdalena
  64. Szyszka Danuta
  65. Ślusarczyk Ewelina
  66. Tanaś Alina
  67. Tomczak-Góra Katarzyna
  68. Tyrra – Zając Arleta
  69. Walendowska Alina
  70. Walkowiak – Martyna Jolanta
  71. Werner Izabela
  72. Wielkopolska Magdalena
  73. Witek – Pilarska Anna
  74. Wodecka Ilona
  75. Wojcieszak Agnieszka
  76. Woldański Grzegorz
  77. Żychlewicz Bożena

Pracownicy administracji

  1. Kaźmierowska Paulina
  2. Kowalczykiewicz Marcin
  3. Lisowska Daria
  4. Mikołajczak Agnieszka
  5. Muc Joanna

Pracownicy obsługi

  1. Antkowiak Lidia
  2. Bugzel Lucyna
  3. Derwich Robert
  4. Dominiak Danuta
  5. Grabowska Maria
  6. Kikosicka Wioleta
  7. Kosmala Alicja
  8. Matuszak Anita
  9. Sołtysiak Karina
  10. Stencel Ilona
  11. Wiśniewski Robert